Nabízené

O mně

Iveta Zachariášová – interiérový designer

Interiérový design je má vášeň. K projektům přistupuji energicky, s jasnou vizí, kreativitou, vizuální formulací nápadů, komplexně a s transparentní komunikací. Vytvářím zkratky mezi nespočtem možných variací a řešení, sortýruji a strukturuji prostor, věci, procesy, hmotu, barvy, vaše představy, váš život. In-formuji váš budoucí prostor: vtiskuji předmětům novou, záměrnou a nepravděpodobnou formu. Oprašuji zdánlivě všední skutečnost a zakládám si na přirozeném přístupu a spolupráci. Design nás manipuluje: občas je nezbytné riskovat, abychom se posunuli dále. Ti skutečně odvážní nakonec zjistí, že design je vždy komplexní revolucí, z latinského revolvere – převracet.

Nabízené služby

Navrhuji design interiérů, od rekonstrukcí po zcela nové prostory, včetně změn dispozic, funkcí, nábytku, osvětlení apod.

Připravuji a sama zhotovuji 3D studie a vizualizace dispozičního řešení v profesionálním software, včetně 3D videí, ve vysoké kvalitě a detailu.

Navrhuji a spolu s dodavateli realizuji solitéry do interiéru: stoly, knihovny, kuchyně, nábytek, schody, koupelny a další dílčí stavební prvky.

S vlastními ověřenými řemeslníky a stavebními firmami realizuji kompletní rekonstrukce na klíč a garantuji kvalitu jejich práce.

Připravuji srozumitelné, strukturované a detailně vysvětlené rozpočty, včetně závazných harmonogramů realizace a platebních kalendářů pro plánování výdajů.

Jsem na stavbě od začátku do konce realizace, zastupuji investora a jeho zájmy, průběžně dokumentuji stavební práce a komunikuji se všemi zúčastněnými stranami.

Zajistím realizaci na klíč, bez nutnosti investora shánět a koordinovat vlastní řemeslníky.

Vybrané reference

2012
Návrh a celková rekonstrukce rodinného domu ve Velké Chuchli.
2014
Kompletní rekonstrukce bytu na Vinohradech v nových dispozicích.
2015
Nový interiér bytu v Hostivaři.
2019
Spoluautorství návrhu a realizace novostavby rodinného domu na Ještědu.
2020
kuchyně novostavby bytu na Žižkově.
2022
Celkový návrh a stavební realizace interiéru novostavby rodinného domu Vysoký újezd.

Ocenění